Valorant Hile Kullanmak Satın Almak 2021 Namütenahi

 Riot Games tarafından sunulan FPS oyunu Valorant Hileleri ban sebebi midir, Valorant Hile Satın Almak gibi konulara yazımızda yer verdik.

valorant hile satın almak 2021

    

    Valorant bilindiği gibi duyrulduğu günden bu yana oldukça fazla sayıda profesyonel ve amatör oyuncunun dikkatini üzerine topladı. Vanguard isimli hile önleme sistemleriyle birlikte, hilesiz hurdasız bir oyun deneyimi sunacağını vaat etti. Ancak bir çocuğumuzun tecrübe ettiği gibi, Vanguard sistemi her zaman doğru çalışmayabiliyor veya açıkları bulunabiliyor.
    İnternette Valorant Hile Satın Al olarak arama yaptığımızda karşımıza iki farklı sayfa modeli çıkıyor. Biri çalıştığını ve ban yemeyeceğinizi iddia eden hileleri bedavaya veren siteler. Bir diğeri ise dudak uçuklatan fiyatlarla 1 gün veya 1 hafta gibi bir süre size hileyi kiralayan siteler.
    Öncelikle hileyi bedava dağıttığını iddia eden bu sitelerden o hileyi indirmeye çalıştığınızda karşınıza çıkan reklamları görmüşsünüzdür. Bunlar internette çokça bulunan, size hit sağlayacağını vaat eden ve linklerinizi reklamlarla dolduran sitelerdir ki..zaten reklamların sonunda indirdiğiniz “hile”‘nin çalışıyor olmasına ihtimal dahi vermiyorum.
Valorant Hile Aimbot

    Bir diğer site modeli olan, size hileyi 1 haftalığına 20€ gibi bir fiyata kiralayan siteler. Bu sitelere de çarçur edeceğiniz paranız varsa ve hileyi kiralarsanız, ne olacağı çok açık. Vanguard sisteminden kaçtınız diyelim.. ancak bu hilelerle siz oyundaki diğer oyunculara göre büyük bir üstünlük elde ediyorsunuz. Aimbot, wallhack, vip hack gibi bir çok isimleri olan bu hilelerle yeri geliyor duvar arkasından rakibinizi görüyorsunuz, yeri geliyor arkanızdan sinsice yaklaşan ve sizin o ana kadar haberinizin bile olmadığı rakibinize hile sayesinde headshot atıyorsunuz. 

    Oyun içerisinde her hareketinizi inceleyen ve dengeli bir rekabet ortamı isteyen büyük bir kitlenin oluşturduğu Valorant topluluğu, sizin belkide aylarca emek verdiğiniz hesabınıza hile kullandığınız için rapor yağdırmaktan hiç çekinmeyecektir. 
    Kısacası, hile hurdayla kısa süre içerisinde kazandığınız oyunlar size uzun vadede hiçbir şey kazandırmayacak hatta hile kiralayan sitelere yedirdiğiniz parayla kalacaksınız. Valorant Hile Satın Almadan veya kullanmadan önce çok iyi düşünün derim.

Bu yazıyı paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir