Sevgililer Günü Fikirleri Hediye Önerileri 2021

 Sevgililer Günü Fikirleri Hediye Önerileri 2021 ve Evde Sevgililer Günü FikirleriSevgililer Günü Fikirleri Hediye Önerileri 2021 ve Evde Sevgililer Günü Fikirleri
    14 şubat sevgililer günü yaklaşırken eşine, sevgilisine veya sevdiği birine jest yapmak istiyor ve bunun için öneri arayışına giriyoruz. Bu yıl maalesef korona virüs salgını nedeniyle dışarı çıkamıyoruz. Bu yüzden sizlere evde sevgililer günü fikirleri derledik, bazıları maddi olsa da sevdiğiniz insanı düşündüğünüzü göstermeniz ona verebileceğiniz en büyük hediyedir. 

Giyim 

    Kolay ve akla ilk gelen seçeneklerden başlayalım. Mesela giyim. Sevdiğiniz insana yakışacağını düşündüğünüz güzel bir elbise, pantolon, gömlek, kazak alabilirsiniz elbette. Oldukça basit bir hediye gibi görünse de sevgilinizi sevindirecek akla ilk gelen seçenek giyim gibi görünüyor.

Fotoğrafların üzerine tıklayarak satın alabileceğiniz sayfalara gidebilirsiniz!

Gri renk Kargo Cep Eşofman Altı Sevgiliye Hediye
Kargo Cep Eşofman Altı Sevgiliye Hediye


Beyaz Erkek Likralı Kazak Sevgiliye Hediye
Beyaz Erkek Likralı Kazak Sevgiliye Hediye


Peluş Polar Sweatshirt Sevgiliye Hediye
Peluş Polar Sweatshirt Sevgiliye HediyeKazayağı Desenli Süveter Sevgiliye Hediye Fikirleri
Kazayağı Desenli Süveter

Pamuklu şişme mont hediye fikirleri
Pamuklu şişme mont hediye fikirleri

Kauçuk burunlu yüksek bilekli spor ayakkabı
Kauçuk burunlu yüksek bilekli spor ayakkabı


Kitap

Sevgiliye, bir kitap almak bir dünya almak demektir. Sevgililer günü fikirleri için klişe olmasının aksine, bir insana verilebilecek güzel bir kitap hediyesidir. 


Bir kitap bir insanı değiştirebilir. Bir kitap ilişkinizi güzelleştirebilir. Bir kitap başka her şeyden önemli olabilir. 

Kitap hediyelerini düşünmelisiniz. Bu kitabın bir roman olmasına gerek yok, bir hikaye kitabı, bir şiir kitabı olabilir mesela. Mesela şunlar olabilir : 

    John Steinbeck – Fareler ve İnsanlar
L.N. Tolstoy – İnsan Neyle Yaşar?
Stephen King – Enstitü
Stefan Zweig – Satranç
Sabahattin Ali – İçimizdeki ŞeytanYapboz (Puzzle)

Sevgililer Günü Hediyesi Puzzle

    Sevdiğiniz insana alabileceğiniz güzel bir hediye de bir anıdır. Birlikte geçirilen zaman her şeyden değerlidir. Onunla eğlendiğiniz anları unutamazsınız. Birlikte uğraştığınız, kafa yorduğunuz ve eğlendiğiniz size özel bir puzzle oldukça değerli bir hediye olabilir. İnternette Puzzle Baskı olarak arama yaptığınızda karşınıza çıkacak olan güvenilir sitelerden herhangi birine, sevdiğiniz ile birlikte hoşunuza giden herhangi bir fotoğrafı gönderip bir yapboza dönüştürtebilirsiniz. 

    Onlarca seçenek arasından evden çıkmadan, sağlığınızı koruyarak yapabileceğiniz bir çok şey var ancak bunlardan bizce en değerli olanlarını yukarıda listeledik. Siz kendi fikirlerinizi yorum olarak yazarak bizlere ilerleyen yazılarımızda yardımcı olabilir, diğer okuyuculara ilginç fikirler verebilirsiniz!

Bu yazıyı paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir