Apex Legends’ta Zırh Değiştirmek İçin Öneri

Apex Legends’ta Zırh’ta yapılacak küçük değişiklik, kalkan değiştirmek için mükemmel olurdu

Apex Legends’ta çok fazla yemlendiyseniz ve kırık kalkanları toplamaktan bıktıysanız, bir hayran mükemmel bir çözüm buldu.

Apex Legends’a hükmetmek için yetenekler ve silahlar çok önemli olsa da, kalkanların etkisi küçümsenemez. Bir tutamda, en yüksek kalkan katmanına sahip olmak, yaşam ve ölüm arasındaki fark olabilir.

Yine de, bir Respawn geliştiricisi topluluğa oyunun zırhıyla ilgili geri bildirimlerini istediğinden, gelecekte imrenilen öğeler için bir miktar dengeleme olabilir gibi görünüyor. Yanıtlar büyük ölçüde oyuncuların kalkanların mevcut durumunu beğendiğini gösteriyor, ancak geliştiricilerin bunu değiştirmeye karar verip vermediğini yalnızca zaman gösterecek.

Basit ayar, uygulandığı takdirde kalkan değişimini biraz daha kolaylaştırabilecek ilginç bir fikir, Reddit konsepti şeklinde geldi.

Kırık zırh toplamanın çözümü

En sinir bozucu şeylerden biri, yeni bir kırmızı veya altın zırh bulduğumuzu düşünerek aldığımız zırhın kırık olduğunu görmektir. Vaktiniz ve kalkan bataryanız varsa bunun bir önemi olmasa da, zor durumda kalırsanız bu parlayan zırhın pek bir faydası olmayacaktır.

Bu sorunu çözmek için bir hayran, tükenmiş zırhı diğer oyuncular için çok daha net hale getirecek basit bir düzeltme geliştirdi.

“Ya çatlamış/tükenmiş Evo Shields, kalkanlarının kalmadığını göstermek için parlamayı bırakırsa” diye yazıyorlar ve fikirlerini “küçük bir QoL değişikliği” olarak adlandırıyorlar.

Ancak, basitliğine rağmen, bu, oyuncular için işleri çok daha kolay hale getirecektir. O kırmızı zırhı alıp yeniden şarj etmek için zamanınız varsa o zaman harika, ancak altın zırh kullanıyorsanız ve yalnızca birkaç darbe aldıysanız buna değmeyebilir.

Oylama sırasında 5 binin üzerinde oy ve 100 yorumla oyuncular, görünüşte küçük olan bu değişikliğin oyunun gidişatı üzerinde büyük bir etkisi olabileceği konusunda ezici bir şekilde hemfikir.

Yanıt verenler gönderiyi “iyi bir fikir” olduğu için övdüler, hatta biri Respawn’ın bir adım daha ileri gitmesini ve “Loba’nın tam kalkanlar yerine kırık kalkanları toplamasını durdurmasını” önerdi.

Bu gelecekte göreceğimiz bir şey mi olacak? Sadece zaman gösterecek. Yine de, o zamana kadar, aldığınız yeni kalkanların şarj edilip edilmediğini her zaman iki kez kontrol ettiğinizden emin olun, aksi takdirde Revenant’tan alıntı yapmak gerekirse, sadece yürüyen bir “deri torbası” olursunuz.

Bu yazıyı paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir