Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezi pike kadroları

Geçmişten günümüze gelene dek beşerler yaşadıkları yerleri güzelleştirmek ve rahat yaşama imkanları sağlamak için uğraş vermektedir. Her alanda olduğu üzere dekorasyon alanında da yaşanmakta olan devrin farklılıkları nedeniyle moda akımları değişim göstermektedir.

English Home her sene gelişen dekorasyon modası çerçevesinde tasarım ve koleksiyonlarını yenileyip, müşterilerine meskende konfor ve sağlıklı hayat kalitesi sunmaktadır. Bu düzeyden bakıldığında bir meskenin muhtaçlığı olabilecek tüm detaylar, kaliteli bir dizayn ile hazırlamakta ve müşterilere ulaştırılmaktadır.

Mesken Dokumacılık Eserleri

Mesken dokuması eserleri ortasında özel bir tasarım ile dikilmiş yıkama ve aşınma testlerinden muvaffakiyetle geçmiş, gerekli denetimleri uzman bireylerce yapılmış dokuma eserleri kullanılmaktadır. Bütün üretim etaplarında TSE standartlarına uygun formda hareket edilmektedir.

Bilindiği üzere her dokumacılık koleksiyon eseri, içerisinde yaşanılan toplumun kültürel yapısı göz önünde bulundurularak özgün stiller kullanılarak müşterilere sunulmaktadır. Meskenler yalnızca yaşamak için değil, insanın şeklini yansıtan sıhhat ve huzur dolu ortamlardır. Meskeninizde yer alan mevcut dekorasyon eserlerine uyumlu pike ekibi modelleri ile tarzlarınızı rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Tasarım uzmanlarının marifetiyle bir ortaya getirilen dokuma koleksiyonlarınızı gerek birer birer seçerek gerekse ekip halinde alabilmektesiniz. Kendi üslubunuzu yansıtmak için dilerseniz tek kişilik pike ekibi dilerseniz de çift kişilik pike kadrolarını tercih edebilirsiniz.

Mesken dokuması, üzerinde değerle durulması gereken bir husustur. Bilindiği üzere ömür alanlarının görünümü, yapısı ile fonksiyonel özellikleri o alanları yaşanabilir hale getiren en değerli unsurlardandır. Kaliteli ve hedefine uygun bir halde üretilmiş dokumacılık eserleri sayesinde yaşanılan alanda motivasyon artmaktadır. Siz de English Home üzerinden dilediğiniz pike grubu modellerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Pike Grubu Modelleri

Mesken dokumacılığı eserleri denildiğinde birinci akla gelen eserlerden biri de pike ekibi modelleridir. Yumuşak dokusu sayesinde, bilhassa sıcak mevsimlerde rahat bir uykunun vazgeçilmezleri ortasında yer almaktadır. Yatak odalarında çift kişilik pike ekibi modelleri ile tercih edeceğiniz tüm dokuma eserleri sayesinde farkı sizler de hissedebileceksiniz.

Pike Ekibi Kullanımı

Birçok pike ekibi kumaş kalitesine nazaran yıkama basamağında çekebilmekte yahut aşınabilmektedir. Uygun kurallar içerisinde ve etiketinde belirtilen ikazlar göz önüne alınarak yıkanırsa uzun yıllar kullanılabilmektedir.

Çok sıcak su kullanılarak yıkanan pike ekipleri üzerinde çekme meydana gelmesi muhtemeldir. Her dokuma eserinde olduğu üzere pike ekibi eserlerinde de çok sıcak bir yıkama yapılırsa yıpranmalar meydana gelebilmektedir. Makinede 30-40 derece ile yıkanması önerilmektedir.

Pike ekibi eserleri yıkanırken renkli ve beyaz ayrımına dikkat edilmesi gereklidir. Unutulmaması gereken bir öteki bahis birinci alınan pike gruplarını yıkamadan kullanılmamalıdır. Zati kaliteli bir pike kadrosu her yıkamada daha da yumuşak olmaktadır. Yıllarca kullanabileceğiniz kaliteli pike ekiplerini incelerken bu ikazları dikkate almanız epeyce kıymetlidir.

Bu yazıyı paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir