Bilgisayarların Wi-Fi Gücünü Artırmanın Yolu

Masaüstü bilgisayarının Wi-Fi performansından şad olmayanlar için PCI Express adaptörler uygun bir tahlil oluyor. Kablosuz ağ pazarının lideri TP-Link®, çift bant takviyesine sahip, AC standardında ve yüksek ilişki suratı sunan yeni bir adaptörü satışa sundu. Archer T6E model isimli eser, kolay kuruluyor ve üzerindeki iki anten ile daha geniş bir kapsama alanı sağlıyor.

Bir evvelki kablosuz ağ standardı olan 802.11N’e nazaran üç kat daha fazla sürat sunan adaptör, 5 GHz bandında 867, 2.4 GHz bandında ise 400 Mbps suratlara ulaşabiliyor. Bu yüksek Wi-Fi suratı sayesinde online oyunlar ya da HD sinemalar üzere yüksek yoğunluklu uygulamalar meselesiz ve kesintisiz çalıştırılabiliyor. Çift bant takviyesi olmayan PC’ler de bu dayanağa kavuşuyor ve daha rahat bir ağ trafiği elde ediliyor.

Üzerinde yer alan iki harici anten ile daha geniş bir Wi-Fi kapsama alanı elde ediliyor. Ayrıyeten adaptörün alüminyum alaşım kesimleri, ısıyı istikrarda tutuyor ve ısınma/donma sıkıntılarına yol açmıyor.

Geriye dönük olarak 802.11 a/b/g/n standartlarını da destekleyen eserin konseyimi da çok kolay. Her çeşit PC’ye kolay kolay monte edilen adaptör, kullanıcı dostu arayüzü ve kolay heyetim CD’si ile kolay bir formda kurulup çalışır hale geliyor.

Gelişmiş güvenlik özelliklerine sahip olan eser Windows 8.1 / 8 / 7 / XP 32/64 bit işletim sistemleriyle uyumlu. Archer T6E PCI Express adaptörün tavsiye edilen satış fiyatı ise KDV dahil 55 USD.

Bu yazıyı paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir