Konutta kaş nasıl alınır? Pratik kaş alma metodu

Yüzde bulunan tüm organlara mana katan ve mimikleri oluşturan kaşın formu çok değerlidir. Bazen kaşı alırken yapılan kusurlar düzelmeyen sonuçlara neden olabilir. Çoklukla kuaförde aldırdığınız kaşlarınızı acil durum olduğunda meskende kısa müddette düzeltmek istiyorsanız hazırladığımız yazıya göz atabilirsiniz. Dakikalar içerisinde kaşlarınızın halini bozmadan konutta kaş alma formülü yalnızca yasemin.com’da!

Meskende kaş almak hem ekonomik hem de sandığınızdan daha pratik bir süreçtir. Hatta yapılan bir araştırmaya nazaran bayanlar meskende alınan kaşları daha çok beğeniyor. Her yüz tipinin kaş alma formu diğerdir. Bu durumda kendi kaşlarınıza müdahale etmek daha kolay olacaktır. Acil durumlarda yada çalışma temposundan ötürü kuaföre gidecek vakit bulamadığınızda dakikalar içerisinde kendiniz de alabilirsiniz. Pekala mesken kaş nasıl alınır? Kaş alırken nelere dikkat etmek gerekir? sorularının cevabına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kaş almanın en gerçek vakti banyo sonrasıdır. Kaş kökleri yumuşadığı için olağana oranla daha az acır daha çabuk çekilecektir. 

Kaşlarınızı alırken gereksiniminiz olan yalnıza 3 gereç vardır. Kaş tarağı, cımbız ve ayna..

Kaşlarınızın doğal halini bozmak istemiyorsanız kesinlikle tarakla onarlı üst ve dışa yanlışsız uzama istikametinde tarayarak işe başlamalısınız. Akabinde göz kapağınızın üst kısmına gelen kaşlarınızı cımbız yardımıyla alabilirsiniz. 

Daha sonra aşağıdan başlayarak yavaşça üst hakikat devam edip, kaş biçiminize uyumlu olmayan kaşlarınızı uçlarını kesin.

KAŞ ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

1- Bir kaşınızı fazlaca aldığınızı düşünüyorsanız oburunu de ona benzetmeye sakın çalışmayın. Bu durumda incecik bir kaş elde edebilirsiniz.

2- Kaşlarınızı duştan evvel almayın. Zira sıcak duş gözeneklerin açılmasını sağlayıp acımasını önler.

3- Kaşlarınızı sakın her gün almayın. Düzgün uzaması ve kış köklerinizin ölmemesi için biraz vakit geçmesini bekleyin.

4- Kaşlarınızın daha kalın görünmesi için şayet kaşlarınızın ortası açıksa uç kısımları kısaltarak kalın kaş elde edebilirsiniz. Lakin kaşlarınız seyrekse bu uygulamayı yapmamalısınız.

Bu yazıyı paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir