PlayStation 4 Sahiplerine Müjde: Demon’s Souls PS4’e Geliyor!

Sony’nin PlayStation 5 oyun konsolunun çıkış oyunlarından biri olan Demon’s Souls, aslında Sony özel oyunlarından biri. Ama PS5‘e özel bir oyun olarak kalmayacak. Birinci olarak 2009 yılında piyasaya çıkan Demon’s Souls, PlayStation 3 oyun konsoluna çıkış yapmıştı. FromSoftware tarafından geliştirilen Demon’s Souls, PS5’in piyasaya çıkmasıyla birlikte ise yine elden geçirilmiş ve yeni kuşağa uygun hale getirilerek oyuncularla yine buluşmuştu.

PlayStation 4 oyun konsoluna sahip olanlar ise Demon’s Souls’u bugüne kadar daima uzaktan izlemek zorunda kaldı. Çünkü zorluğuyla ünlü bu oyun, PlayStation 4 oyun konsoluna çıkmamıştı. Fakat yeni gelen haberler Demon’s Souls’u PS4’te görebileceğimize işaret edecek cinsten.

PlayStation Game Sizes isminde bir Twitter sayfası tarafından paylaşılan bir habere nazaran, Demon’s Souls, PlayStation 4 için listeleniyor. Oyunun PlayStation 4 versiyonunun veritabanına eklendiğini haber veren @PlayStationSize, teze nazaran önümüzdeki devirde PS4 özel sürümü ile karşımıza çıkabilir. 

Bu haber PS4 oyun konsoluna sahip olanlar için sevindirici olabilir lakin şimdilik bu habere çok bel bağlamamakta da fayda var. Çünkü tweet’in devamında “bu versiyon iptal edilebilir, yakında piyasaya çıkabilir ya da geliştiriciler için küçük bir test sürümü olabilir,” biçiminde bir açıklama yer alıyor.

Bu yazıyı paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir